ANA SAYFA BURDUR MÜZESİ SAGALASSOS KİBYRA İNSUYU MAĞARASI BURDUR GÖLÜ SALDA GÖLÜ TARİHİ KONAKLAR
    
DUYURULAR
GÖLHİSAR İLÇESİNE BAĞLI 6 KÖYÜN İÇME SUYU DEPOSU BAKIM, ONARIM,YAPIM İŞİ İLANI
KARATAŞ SULAMA BİRLİĞİ 2013 İDARİ VE MALİ DENETİM RAPORU
BUCAK SULAMA BİRLİĞİ 2013 İDARİ VE MALİ DENETİM RAPORU
GÖLHİSAR SULAMA BİRLİĞİ 2013 İDARİ VE MALİ DENETİM RAPORU
Geçmiş Duyurular
PROTOKOL LİSTESİ

BURDUR İLİ PROTOKOL LİSTESİ

NOT: Listede herhangi bir değişiklik olduğu takdirde değişikliğin en kısa sürede irtibat bilgileri ile birlikte resmi yazıyla

Burdur Valiliği Özel Kalem Müdürlüğüne ve 0 248 233 13 30 no’lu telefon numarasına bildirilmesi rica olunur.!!!!

(05 Mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı resmi gazetede Yayınlanan Ulusal ve Resmi Bayramlar ile

Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak

Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği ekinde yayınlanan EK-1 Sayılı Listeye göre düzenlenmiştir.)

GÖREVİ

ADI SOYADI

Vali

Hasan KÜRKLÜ

1. TBMM Üyeleri

Burdur Milletvekili             

Bayram ÖZÇELİK

Burdur Milletvekili             

Ramazan Kerim ÖZKAN

Burdur Milletvekili

Dr. Hasan Hami YILDIRIM

2. Garnizon Komutanı

İl Jandarma Komutanı

J. Albay Sayit KOCA

3. İl Belediye Başkanı

 

Belediye Başkanı

Ali Orkun ERCENGİZ

4. Cumhuriyet Başsavcısı, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı,

Üniversite Rektörleri, Baro Başkanı

Cumhuriyet Başsavcısı     

Bekir DURAN

Adalet Komisyonu Başkanı

Suat ALACA

Rektör

Prof. Dr. Mustafa SAATCI

Baro Başkanı

Yusuf ÇİFTÇİ

5. Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İl Genel Kolluğunun En Üst Amirleri,

    İl Genel Meclisi Başkanı ile İlçe Belediye Başkanları

Vali Yardımcısı    

Bahir ALTUNKAYA

Vali Yardımcısı    

Hayri SANDIKCI

Vali Yardımcısı    

Hamdullah Suphi ÖZGÖDEK

Vali Yardımcısı    

Ali UYSAL

Vali Yardımcısı

Bülent UYGUR

Ağlasun Kaymakam V.

Mesut TABAKCIOĞLU

Altınyayla Kaymakamı

Mehmet AYHAN

Bucak Kaymakamı

Mehmet AKÇAY

Çavdır Kaymakamı

Veysel YÜKSEL

Çeltikçi Kaymakamı

Mustafa MASLAK

Gölhisar Kaymakamı          

Muhammet Yasin KIRCI

Karamanlı Kaymakamı

Uğur AKMEŞE

Kemer Kaymakamı

Hasan Hüseyin VURAL

Tefenni Kaymakamı

Onur YENİAY

Yeşilova Kaymakamı

Necdet ÖZDEMİR

İl Emniyet Müdürü             

İbrahim TAŞLI

İl Genel Meclis Başkanı

Osman KARAKAYA

Ağlasun Belediye Başkanı

Aydın KAPLAN

Altınyayla Belediye Başkanı

Ahmet SERTTAŞ

Bucak Belediye Başkanı

Süleyman MUTLU

Çavdır Belediye Başkanı

Mustafa UYSAL

Çeltikçi Belediye Başkanı

Recep AYDIN

Gölhisar Belediye Başkanı                

Ramazan CANURAL

Karamanlı Belediye Başkanı

Fatih SELİMOĞLU

Kemer Belediye Başkanı

Durmuş ERDEM

Tefenni Belediye Başkanı

Ümit ALAGÖZ

Yeşilova Belediye Başkanı

Nuri ÖZBEK

6. Rektör Yardımcıları, Fakülte Dekanları, Enstitü ve Yüksekokul Müdürleri

Rektör Yardımcısı

Prof. Dr. Halil İbrahim GÖKCE

Rektör Yardımcısı

Prof. Dr. Mümtaz NAZLI

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Genel Sekreteri

Yusuf ALTINDAL

Eğitim Fakültesi Dekan V.

Prof. Dr. M.Zeki YILDIRIM

Veteriner Fakültesi Dekanı

Prof. Dr. Mümtaz NAZLI

Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Vekili              

Prof. Dr. Yaşar DEMİR

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan V.

Prof. Dr. Mustafa SAATCI

İlahiyat Fakültesi Dekanı

Prof. Dr. Ali İsra GÜNGÖR

Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Dekanı

Prof. Dr. Serdar SALMAN

Fen Bilimleri Enstitü Müdürü

Doç. Dr. Songül ŞEN GÜRSOY

Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü       

Doç. Dr. Ayhan ATA

Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü      

Doç. Dr. Kürşat ÖZDAŞLI

Eğitim Bilimleri Enstitü Müdürü      

Doç. Dr. Zafer GÖLEN

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü

Yrd. Doç. Dr. Kadir PEPE

Bucak Sağlık Yüksekokulu

Prof. Dr. İbrahim TAŞAL

Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdürü

Doç. Dr. Adnan KALKAN

Sağlık Yüksekokulu Müdürü

Doç. Dr. M. Şükrü GÜLAY

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü

Yrd. Doç. Dr. Mustafa ŞEVİK

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müd.

Yrd.Doç.Dr.Yıldırım ATAYETER

Ağlasun Meslek Yüksekokulu Müdürü        

Yrd. Doç. Dr. Kadir ŞEKER

Bucak Emin Gülmez Teknik Bil. MYO Müdür V.

Yrd. Doç. Dr. Nil Esra DAL

Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu Müd.

Yrd.Doç.Dr. Ömer TEKŞEN

Burdur Meslek Yüksekokulu Müdürü

Doç. Dr. Ahmet GÖKCEN

Çavdır Meslek Yüksekokulu Müdürü            

Yrd.Doç.Dr.Ayşe Gül MUTLU

Gölhisar Meslek Yüksekokulu Müdürü

Yrd. Doç. Dr. Osman YILMAZ

Gölhisar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü

Yrd. Doç. Dr. Mustafa DEMİREL

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü

Yrd.Doç.Dr. Osman TUĞAY

Tefenni Meslek Yüksekokulu Müdürü

Yrd. Doç. Dr. Hasan GENÇ

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü

Yrd.Doç.Dr. Muhammer İLKUÇAR

7. Genel ve Özel Bütçeli Kuruluşların Üst Yöneticileri

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri          

İbrahim ŞİMŞEK

8. Valilikçe Belirlenecek Sayıda, Garnizon Komutanınca Tespit Edilecek

    Silahlı Kuvvetler Mensupları

58. Piyade Eğitim Alay Komutanı

P. Albay Metin KARAGÖZ

58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı Askeri Gazino Müdürü

P. Albay Esen GÜLER

Askerlik Şubesi Başkanı

Per. Yarbay. Adnan SÜZEN

İl Jandarma Komutanlığı Hrk-Eğt. Şube Müdürü

J.Yarbay Murat TÜTÜNCÜ

58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı 3.P.Eğt.Tb.Komutanı

P.Yrb. Yalçın KARAHAN

58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı 2.P.Eğt.Tb.Komutanı

P.Bnb. Hüseyin ÖZKARTAL

58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı 1.P.Eğt.Tb.Komutanı

P.Bnb. Enis YILMAZ

İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü

J.Bnb. Asil ALPER

Merkez Komutanı

Top.Bnb. Kazım İLETMİŞ

9. Hâkimler, Savcılar, Noter Odası Başkanı

Hakim

Rüksan ERBİL

Hakim

Mümin ÇETİN

Hakim

Abdurrahim GÖKBAY

Hakim

Duygu AKAR TAŞ

Hakim

Şükran GÜNDÜZ KIRÇİÇEK

Hakim

Süleyman KUYUMCU

Hakim

Özgür AKTUĞ

Hakim

Barış SAKALLI

Hakim

Deniz BATUK

Hakim

Kemal SARI

Hakim

Hacer KARAKOCA ÇIRAK

Hakim

Müjgan COŞAR DURAN

Cumhuriyet Savcısı

Tayyip EROĞLU

Cumhuriyet Savcısı

Mehmet Ali ERBİL

Cumhuriyet Savcısı

İsmail Çağlayan ÇIRAK

Cumhuriyet Savcısı

Hidayet KANDEMİR

Cumhuriyet Savcısı

Ramazan TURHAL

Cumhuriyet Savcısı

Fidan DİNÇER AKTUĞ

Cumhuriyet Savcısı

Metin ŞAHİN

Cumhuriyet Savcısı

Faruk CEYHAN

Cumhuriyet Savcısı

Eyüp ÖZDEMİR

Cumhuriyet Savcısı

Gadem TAŞ

1. Noter

Mustafa ACAR

2. Noter

Dr. Hakan BİRSENOĞUL

3. Noter

 Ümit YÜKSEL

10. İktidar Partisi, Ana Muhalefet Partisi ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde   

      Grubu Bulunan Diğer Partilerin (Alfabetik Sıraya Göre) İl Başkanları

AK Parti İl Başkanı

Mehmet Fatih ÇINAR

CHP İl Başkanı

Süleyman ERMAN

MHP İl Başkanı

İbrahim SAKIZCI

11. Dekan Yardımcıları, Enstitü ve Yüksekokul Müdür Yardımcıları

Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali ÇAKIR

Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı

Yrd. Doç. Dr. Harun ŞAHİN

Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı     

Yrd. Doç. Dr. Yasin ARSLAN

Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı     

Yrd. Doç. Dr. Arif KEÇELİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı

Yrd. Doç. Dr. İsmail ÇELİK

Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı

Doç. Dr. Oğuz GÜRSOY

Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Dekan Yardımcısı

Doç. Dr. Latif Gürkan KAYA

Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı

Doç.Dr. Ramazan ADANIR

Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı

Doç. Dr. Mehmet KALE

Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı

Öğr. Gör. Dr. Gülcan MIHLADIZ

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı     

Doç. Dr. Yusuf YILMAZ

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı     

Yrd.Doç. Dr. Sertaç GÖRGÜLÜ

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr.Mesih KOCAMÜFTÜOĞLU

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr. Cevat SİPAHİ

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı

Yrd. Doç. Dr. Mustafa LAMBA

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı

Yrd. Doç. Dr. Hüseyin METİN

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

 Doç. Dr. F. ÇELİK KAYAPINAR

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Yrd. Doç. Dr. Emrah ATAY

Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr. Hakan TUNÇ

Bucak Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Yrd. Doç. Dr. Özlem ÇETİNKAYA BOZKURT

Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Yrd. Doç. Dr. Emine Hilal ŞENER

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Okutman Gonca AYKAN

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Okutman Demet Nazlı ÖRMECİ

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdür Yrd.

Yrd.Doç.Dr. Pelin KANTEN

Burdur Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr. İlhan GÜN

Burdur Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr. Murat BAYEZİT

Ağlasun Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Öğr. Gör. Mustafa ÇATAK

Ağlasun Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Öğr.Gör.Atiye Aynalı AKDOĞAN

Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler MYO Müdür Yrd.

Öğr.Gör.Ömer AYDOĞAN

Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler MYO Müdür Yrd.

Yrd.Doç.Dr. Ali Özhan AKYÜZ

Bucak Hikmet Tolunay MYO Müdür Yardımcısı         

Okutman Muzaffer MUTLU

Bucak Hikmet Tolunay MYO Müdür Yardımcısı         

Öğr. Gör. Zekeriya AKIN

Çavdır Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Öğr.Gör. İlhan UYSAL

Gölhisar Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Öğr.Gör. Murat ÖZDEMİR

Gölhisar Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr. Özdemir ŞENTÜRK

Gölhisar Sağlık Hizmetleri MYO Müdür Yardımcısı

Öğr.Gör.Nazife BAKIR

Gölhisar Sağlık Hizmetleri MYO Müdür Yardımcısı

Öğr. Gör. Süleyman YILMAZ

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Yrd.Doç.Dr. Meral BEKTAŞ

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Öğr.Gör. Hasret ÖZTÜRK

Tefenni Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Öğr. Gör. Hüseyin TURGUT

Tefenni Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı

Öğr. Gör. Bekir YILDIRIM

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd.

Öğr. Gör. Sualp DENİZ

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd.

Öğr. Gör. Ali KAVURUR

12. Resmî Gazetedeki Bakanlar Kurulu Listesindeki Sıraya Göre Bakanlıkların   

      Bölge ve İl Teşkilatındaki Amir, Başkan ve Müdürleri

Başbakanlık ve Başbakan Yardımcılarına Bağlı İl Teşkilat Müdürleri

İl Afet ve Acil Durum Müdürü

Mehmet ORAL

İl Müftüsü

Hıdır BAYRAK

Adalet Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar

ATK Burdur Adli Tıp Şube Müdürü

Uz. Dr. Çağlar ÖZKANLI

Cezaevi Müdürü

Mehmet KARAKAYA

Denetimde Serbestlik Müdürü

Halil YEŞİLDERE

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü

Nurdan KAMAL

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü

Fadime TURGUT

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü

İsmail TÜRE

Organize Sanayi Bölge Müdürü      

Erol AKAN

KOSGEB Burdur Hizmet Müdürü

Hamza Alper DOĞRU

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü

Bayram BALBAN

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü

İsmail DEVECİ

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü          

Mustafa SARAÇ

Kadastro Müdürü

Engin REİS

Tapu Müdürü

Ahmet İlkin ALKAN  

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Müdürü      

Ahmet Sait AKBOĞA

Gençlik ve Spor Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

Y.Ö.K.Y.K Burdur Yurt Müdür V.

Ramazan ERGENE

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

Ahmet SANCAR

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü

Ş.Fırat ERKAL

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu

İl Koordinatörü

Selami OKKA

Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürü

Harun EREZ

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

Ticaret İl Müdür V.

A.Sacide ÇAĞLAR

İçişleri Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

Özel Kalem Müdürü

Aygül GÖKER

İl Yazı İşleri Müdürü          

Hacer İCELLİ

İl Mahalli İdareler Müdürü

Fevzi ERTEKİN

İl İdare Kurulu Müdürü

Ufuk DİNÇER

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü     

Metin ÖZYURT

İl Dernekler Müdürü

Ahmet MERT

İl Göç İdaresi Müdür V.

Zekeriya BÖLÜKBAŞI

İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü       

Hikmet BİLGE

İl Planlama ve Koordinasyon. Müdürü

Zekeriya BÖLÜKBAŞI

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V.

Ömer TURAN

Bilgi İşlem Şube Müdürü

Çiğdem ÖZSİPAHİ

Hukuk İşleri Şube Müdürü

Fatoş İÇOĞLU

Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü             

Nevin ÖZDEMİR

112 Acil Çağrı Merkezi Müdür V.

Kadir ÖZAĞIL

Merkez İlçe Nüfus Müdürü

Nutkuya ARDIÇ

Kalkınma Bakanlığına Bağlı Kuruluşlar

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı

Burdur Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü

Mehmet CANDAN

Kültür Ve Turizm Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

İl Kültür ve Turizm Müdürü

Mehmet TANIR

Maliye Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

İl Defterdar V.

Hasan GÜMÜŞ

Milli Eğitim Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

İl Milli Eğitim Müdürü

Mahmut BAYRAM

Orman ve Su İşleri Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 6. Bölge Müdürü

Adnan YILMAZTÜRK

Orman İşletme Müdürü

Celal KORKMAZ

Meteoroloji Müdürü          

İbrahim UYSAL

Dsi. 182. Şube Müdürü

Murat ALTINKAYA

Sağlık Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

İl Sağlık Müdürü

Dr. Sırrı ŞENBAYRAM

Burdur Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri

Dr.Sedat KAVAS

Halk Sağlığı Müdürü

Dr. Sevinç SÜTLÜ

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı İl Teşkilat Müdürleri

Karayolları 134. Şube Şefi

Süleyman ATEŞ

PTT Başmüdürü

Nevzat KAZAN

İl Telekom Müdürü            

Hasan SANCAR

Gar Müdür V.

Ogün ÖZTUNA

13. Kamu Bankalarının Müdürleri ve KİT Yöneticileri

T.C. Ziraat Bankası Merkez Şubesi Müdürü

Oğuzhan TORUNOĞLU

T.C. Ziraat Bankası Mehmet Akif Ersoy Şubesi Müdürü

Eşref Oğuz AÇARER

Halk Bankası Müdürü

 

Vakıfbank Şube Müdürü

Ramazan GÜZEL

Şeker Fabrikası Müdürü

Nurettin ÖRGÜL

TMO Şube Müdürü           

Ömer ARNAZ

14. Türkiye Büyük Millet Meclisinde Grubu Bulunmayan Siyasi Partilerin

      İl Başkanları (Alfabetik Sıraya Göre)

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı

Mehmet TÜRKSOY

Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı

Bekir Türker ÖZKAN

Demokrat Parti İl Başkanı

Vedat Nurettin ŞAN

Demokratik Sol Parti İl Başkanı

Ali ÜNAL

Doğru Yol Partisi İl Başkanı

Ömer ŞEN

Hak ve Hakikat Partisi İl Başkanı

Osman İLHAN

Halkın Kurtuluş Partisi İl Başkanı

Gökhan AŞKAR

Halkın Yükselişi Partisi İl Başkanı

Adnan GÜLER

Hak ve Eşitlik Partisi İl Başkanı

Okay KOCAPINAR

Genç Parti İl Başkanı

Hilmi ÇALIŞKAN

İşçi Partisi İl Başkanı

Hayat HARPUTLU AŞKAR

Özgürlük ve Dayanışma Partisi İl Başkanı

Sadık AKIN

Saadet Partisi İl Başkanı

Süleyman ARSLAN

Türkiye Komünist Partisi İl Başkanı

Çağatay EĞİLMEZ

Yurt Partisi İl Başkanı

Yılmaz ÖZYURT

15. İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri

İl Genel Meclis Üyeleri

Merkez İl Genel Meclis Üyesi

Ali EVREN

Merkez İl Genel Meclis Üyesi

Ecevit ALAN

Merkez İl Genel Meclis Üyesi

Çoşkun ÇETİN

Merkez İl Genel Meclis Üyesi

Mehmet YAVAŞ

Ağlasun İl Genel Meclis Üyesi        

Rafet SAK

Ağlasun İl Genel Meclis Üyesi

Mustafa DAĞ

Altınyayla İl Genel Meclis Üyesi

Cengiz ŞENER

Altınyayla İl Genel Meclis Üyesi

İsmail ÇELİK

Bucak İl Genel Meclis Üyesi

Hasan KURT

Bucak İl Genel Meclis Üyesi            

İbrahim AVCI

Bucak İl Genel Meclis Üyesi            

Sami UĞUR

Bucak İl Genel Meclis Üyesi            

Nurettin DURMAZ

Çavdır İl Genel Meclis Üyesi           

Şükrü KUTLU

Çavdır İl Genel Meclis Üyesi

İsmail KUZUCU

Çeltikçi İl Genel Meclis Üyesi

Mustafa ŞENGÜL

Çeltikçi İl Genel Meclis Üyesi          

Mehmet ALTIN

Gölhisar İl Genel Meclis Üyesi        

Muzaffer BAĞCI

Gölhisar İl Genel Meclis Üyesi        

Ali COŞKUN

Karamanlı İl Genel Meclis Üyesi

İsmail KANAL

Karamanlı İl Genel Meclis Üyesi

Salih AKÇAY

Kemer İl Genel Meclis Üyesi            

Erol İLDEN

Kemer İl Genel Meclis Üyesi            

Enver ASAN

Tefenni İl Genel Meclis Üyesi

Levent TOKMAKER

Tefenni İl Genel Meclis Üyesi         

Enver TÜRKMEN

Yeşilova İl Genel Meclis Üyesi                       

Ali SELEK

Yeşilova İl Genel Meclis Üyesi

Nurettin KORKMAZ

Belediye Meclis Üyeleri

Belediye Meclis Üyeleri

 M. Ferit ÇELİKBAŞ

Belediye Meclis Üyeleri

 C. Burhan KARAKURT

Belediye Meclis Üyeleri

 Haydar DÜDÜK

Belediye Meclis Üyeleri

 Ramazan KAYACAN

Belediye Meclis Üyeleri

 Ersin TAŞLIOĞLU

Belediye Meclis Üyeleri

 Necdet BEDUR

Belediye Meclis Üyeleri

 Binnur Cura ÇIĞRI

Belediye Meclis Üyeleri

 Bayram KEPENEK

Belediye Meclis Üyeleri

 Ayfer HINCAL

Belediye Meclis Üyeleri

 Nahide YEŞİLYURT

Belediye Meclis Üyeleri

 Şengül TEKİN

Belediye Meclis Üyeleri

 Atam GÜLCÜ

Belediye Meclis Üyeleri

 Ali SAY

Belediye Meclis Üyeleri

 Arif PAK

Belediye Meclis Üyeleri

 Mehmet Fatih ÇINAR

Belediye Meclis Üyeleri

 Fatıma KÜÇÜKKAPLAN

Belediye Meclis Üyeleri

 Birkan İŞ

Belediye Meclis Üyeleri

 Ali UZ

Belediye Meclis Üyeleri

 Aysun ÇETİNER

Belediye Meclis Üyeleri

 Ali ERDOĞAN

Belediye Meclis Üyeleri

 Salih LEVENT

Belediye Meclis Üyeleri

 Volkan MENGİ

Belediye Meclis Üyeleri

 Yavuz Mehmet KAYA

Belediye Meclis Üyeleri

 Osman KURT

Belediye Meclis Üyeleri

 İbrahim OĞUZ

16. Mesleki Kuruluşlar ve En Fazla Üyeye Sahip Basın Kuruluşunun Temsilcileri

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koop. Göller Bölge Birliği Başkanı

Ahmet TURAL

Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı

Recep KALKAN

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı

Yusuf KEYİK

Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı

Fevzi OKTAY

Ticaret Borsası Başkanı

Yılmaz BAŞAR

Ticaret Borsası Meclis Başkanı

Hikmet ÇANGIR

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı

Cihat ÇAVUŞOĞLU

Ziraat Odası Başkanı

Kemal KUBİLAY

Burdur ve Veteriner Hekim. Od. Bşk

Vet.Hek.Amaç İLGÜN

Esnaf Odası Başkanı

Nevruz GÖKÇÜOĞLU

Şoförler Odası Başkanı

Durmuş CEYLAN

54. Bölge Burdur Eczacı Odası Başkanı

Şükrü ŞENER

Oto Tamirciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı

Yücel DİLEKÇİ

Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı

Kamil ÖZCAN

Burdur Köy-Koop Birlik Başkanı

Yakup YILDIZ

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı                           

Adnan TARAŞLI

17. Özel Banka Müdürleri (Alfabetik Sıraya göre)

Akbank Müdürü

İbrahim ÖZDEN

Denizbank Müdürü

Halil Hakan YANIK

Garanti Bankası Müdürü

Alper YILDIZ

HSBC Bankası Müdürü

Nermin KURT

Ingbank Müdürü

Saim TÜRKAY

İş Bankası Müdürü

Hikmet KEKLİK

Şekerbank Müdürü

Ziya SAVAŞ

TEB Bankası Müdürü

Özcan ÇAKAR

Finansbank Müdürü

Nihat KARAASLAN

Yapı Kredi Bankası Müdürü

Gazi DEMİRCİOĞLU

Türk Finans Katılım Bank

Adnan YORULMAZ

18. Kamu Yararına Çalışan Dernek Başkanları

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur Temsilcisi

Hasan ÖZTÜRK

Burdur Verem Savaş Derneği Başkanı           

Vural KANRICI

Yardım Sevenler Derneği Burdur Şube Başkanı

Işık BERBEROĞLU

Türkiye Kızılay Derneği Burdur Şube Başkanı             

İbrahim EKİCİ

Türk Hava Kurumu Derneği Burdur Şube Başkanı

Uğur AKSOY

Türk Ocakları Burdur Şube Başkanı

Mustafa KILINÇ

Atatürkçü Düşünce Derneği Burdur Şube Başkanı

Osman GÖK

Burdur Özürlüleri Koruma Derneği Başkanı

Vural KANRICI

Fakir ve Muhtaçlara Yardım Derneği Şube Başkanı

Ali AÇIK

Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Şube Başkanı

Hüseyin FELEK

İlim Yayma Cemiyeti Burdur Şube Başkanı

Suat CAN

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Burdur Şube Başkanı

Sergül CANIGÜR

Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı

Nuri YILDIRIM